SEO Content appears the first in source code and on the very bottom of page. Its placement depends on Module.

1. Edit it in CMS "SEO Content" Content Area on normal CMS pages.

2. E-commerce categories have it in "SEO ("SEO Content")" section.

3. E-commerce Product is editable in "SEO Data (Content)" section.

There is default image that is in /styles/responsive/c/ folder. If you want to replace it with another default image, just upload image with "caption-sub.jpg" name to the folder. Size should be 1920 x 320px

You can use Caption Image field in CMS to replace it on specific pages.

Or upload Category Image on E-Commerce pages.

1. CMS - "Header" field

2. Ecommerce Category - category name

3. Ecommerce Product - product name

4. Blog list - blog name

5. Blog post - post name

6. News/Events item - news/events name

Subtitle

Blog and News/Events module also contain subtitle that is pushed automatically from modules

Martin Rytíř

Martin Rytíř

@: regentknight@seznam.cz nebo @: slaba.dana@seznam.cz
T: +420 774 989 535 (Martin Rytíř)

Psi mě doprovází už od dětství. Retrieverům se věnuji bezmála už 12 let, kdy jsem si pořídil prvního labradorského retrievera - fenku Hany Regent Plus. S Hany, i když pochází z výstavní linie, jsem se zúčastnil jak WT, tak i loveckých zkoušek. Vyhráli jsme první WT v ČR. 3krát zvítězili ve WT - L, stala se vítězem WT - M, mistrem ČR 2007 a vítězem WT tour 2007. Lovecké zkoušky PZ, SZVP, NFTR, MFTR, ZPR složila všechny v první ceně.

Nový přírůstek jsem si pořídil před 5 lety, fenku Justurna Blackthorn "Birdy". Pochází z pracovní linie z Maďarska, v roce 2011 na svých prvních WT ve třídě E zvítězila a obdržela volbu rozhodčích, v roce 2012 ve třídě L obsadila 3. místo, v roce 2013 vyhrála třídu M s plným počtem bodů.

WT jsem poprvé posuzoval v roce 2006 v Českých Budějovicích.

Lokalita České Budějovice/Tábor je spojena se začátky working testů v ČR. První parta nadšenců začala trénovat se svými pejsky pod vedením Bohouška Kováře a Tomáše Nováčka. Tehdy se cvičilo převážně v okolí Milíkovic u Českých Budějovic. Z počátku nám také s tréninkem výrazně pomáhali manželé Konigovi z Rakouska. V tomto středisku vyrostl i náš současný trenér Martin Rytíř.

Vzhledem k tomu, že za námi dojíždí stále více lidí z Prahy a okolí, přesunuli jsme místo tréninku do Tábora. Máme k dispozici tři různé lokality, které pravidelně střídáme. Snažíme se cvičit jednou měsíčně, podle zájmu a časových možností i vícekrát. Při tréninku se zaměřujeme na základní ovladatelnost psa. K nácviku aportování používáme dummy a je-li zájem, je možno procvičit i aport se zvěří. Trénink je přizpůsoben jednotlivým účastníkům, jejich potřebám a dovednostem. Se štěňaty a mladšími psy cvičíme individuálně, se staršími pak ve skupinkách.

Rádi Vás na některém z našich tréninků přivítáme.

Termín Lokalita
14. leden 2017 Tábor
15. leden 2017 Tábor

Hlašte se emailem na slaba.dana@seznam.cz .

Aktuální termíny tréninků najdete na našich stránkách na facebookovém odkazu Retriever Sportu CZ.


Zpravodaj

Subscribe to the Retriever Sport CZ mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

http://www.addthis.com/

login: f814786@mvrht.com

password: ****

Here you can edit icons that appear on Share block on the right.