SEO Content appears the first in source code and on the very bottom of page. Its placement depends on Module.

1. Edit it in CMS "SEO Content" Content Area on normal CMS pages.

2. E-commerce categories have it in "SEO ("SEO Content")" section.

3. E-commerce Product is editable in "SEO Data (Content)" section.

There is default image that is in /styles/responsive/c/ folder. If you want to replace it with another default image, just upload image with "caption-sub.jpg" name to the folder. Size should be 1920 x 320px

You can use Caption Image field in CMS to replace it on specific pages.

Or upload Category Image on E-Commerce pages.

1. CMS - "Header" field

2. Ecommerce Category - category name

3. Ecommerce Product - product name

4. Blog list - blog name

5. Blog post - post name

6. News/Events item - news/events name

Subtitle

Blog and News/Events module also contain subtitle that is pushed automatically from modules

Představení RS CZ

Srdečně Vás vítáme na stránkách spolku Retriever Sport CZ, který se již od roku 2004 zabývá výcvikem všech plemen retrieverů a organizací tréninků a soutěží formou working testů (WT).

Tyto stránky jsou určeny jak pro majitele, tak i pro zatímní "pouhé" příznivce všech plemen retrieverů - věříme, že Vy všichni zde najdete užitečné informace a těšíme se na budoucí osobní setkání.

Výcvik retrievera

Určitou formou výcviku by měl projít každý retriever. Retrieveři jsou příliš velcí na to, aby rostli jenom jako dříví v lese. Přitom jejich povahové vlastnosti a vysoká inteligence jsou při správném vedení zárukou úspěchů.

Retriever, v překladu přinašeč, přišel ke svému jménu tím, že prokázal, že v oboru aportování zvěře je nejlepší a ostatní plemena psů mu v tomto nemohou konkurovat.

Vrcholem výcviku retrievera je využití jeho vrozených schopností v praxi, tedy při honech na drobnou zvěř jak na suchu, tak ve vodě.

Úroveň a vyspělost tohoto loveckého výcviku je ve světě už dlouhé roky ověřována právě na working testech. Při samotném výcviku i při working testech se nepoužívá zvěř, nýbrž tzv. dummy, což jsou plátěné, válcové, půlkilové plovoucí pytlíky s poutkem. Plnohodnotný lovecký výcvik v aportování tak mohou se svými retrievery absolvovat i ti majitelé, kteří nechtějí mít s praktickým lovem vůbec nic společného a odmítají se zvěře byť i jen dotknout.

Working testy

Working testy vznikly ve Velké Británii. Jejich hlavním smyslem je udržení vysoké vycvičenosti retrieverů po celý rok. Uchovávat zvěř pro účely výcviku psů bylo velmi obtížné a tak bylo započato s používáním dummy. A protože je člověk tvor soutěživý, chtěli si brzy vůdci a trenéři porovnat úroveň svých psů i mimo hlavní honební sezónu, tedy field trialy. Tak vznikly working testy - soutěže, při nichž rozhodčí simulují praktické lovecké situace. Při vlastní soutěži jsou pak psi rozděleni podle dosažené výkonnosti do 4 tříd - E, L, M a S. Zkušení matadoři z výkonnostní třídy "S" tady nikde začátečníky "neválcují".

Hlavní výhodou working testů je to, že dávají všem majitelům retrieverů možnost plně rozvinout pracovní vlohy jejich psů a umožňují jim velice zajímavé společné sportovní vyžití. Jde o týmovou práci - tým tvoří pár, vůdce a pes. Jejich vzájemné poznání a spolupráce se neustále zdokonaluje - prakticky po celý aktivní život psa. Postupy výcviku jsou dokonale propracovány a jejich úspěšnost je doložena tisícovkami dokonale vycvičených retrieverů v Evropě i Americe.

Pozvánka ke spolupráci

Drtivá většina lidí svého retrievera miluje a má jej za svého nejlepšího přítele. Jistě všichni chceme, aby naši retrieveři prožili šťastný život. Nejšťastnější je ten retriever, kterému se splní jeho životní přání a stane se pro svého pána spolehlivým partnerem. Spolehlivým partnerem jak poslušností v normálním životě, tak skvělým výkonem při práci, pro kterou se narodil - přinášení. Proč to svému nejlepšímu příteli nedopřát...

...a proto je tu Retriever Sport - dejte společně s námi svému pejskovi pevné základy, ale i mnohem víc! Ať už chcete cvičit jen pro radost, hledáte možnosti pokročilého výcviku nebo potřebujete dopilovat detaily - pro každého z Vás máme zkušené trenéry, kteří jsou ochotni a schopni Vám pomoci.

Pokud se cítíte touto pozvánkou osloveni, neváhejte a ozvěte se nám. Těšíme se na Vás!

Zpravodaj

Subscribe to the Retriever Sport CZ mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

http://www.addthis.com/

login: f814786@mvrht.com

password: ****

Here you can edit icons that appear on Share block on the right.