SEO Content appears the first in source code and on the very bottom of page. Its placement depends on Module.

1. Edit it in CMS "SEO Content" Content Area on normal CMS pages.

2. E-commerce categories have it in "SEO ("SEO Content")" section.

3. E-commerce Product is editable in "SEO Data (Content)" section.

There is default image that is in /styles/responsive/c/ folder. If you want to replace it with another default image, just upload image with "caption-sub.jpg" name to the folder. Size should be 1920 x 320px

You can use Caption Image field in CMS to replace it on specific pages.

Or upload Category Image on E-Commerce pages.

1. CMS - "Header" field

2. Ecommerce Category - category name

3. Ecommerce Product - product name

4. Blog list - blog name

5. Blog post - post name

6. News/Events item - news/events name

Subtitle

Blog and News/Events module also contain subtitle that is pushed automatically from modules

srp 20 - srp 21 , 2011

Trénink (Rita Kökény HU)

Adresa

Město: Milovice (Benátky nad Jizerou)
Místo setkání: Zobrazit mapu | GPS: 50.286708,14.82418
Adresa události: Zobrazit mapu | GPS: 50.251416,14.893067

Základní informace

Zveme Vás již na tradiční akci, kterou je výcvik s maďarskou vůdkyní a rozhodčí Ritou Kökény. Jako obvykle budou psi rozděleni do menších skupinek dle úrovně, případně ti nejmladší budou cvičit samostatně. Ti z Vás, kteří již s Ritou trénovali, mohou na své tréninky navázat a posunout se opět o něco dále. Ti, kteří přijedou poprvé, si jistě odnesou spoustu tipů a podnětných rad od této výcvikářky, která je v celé Evropě stále více žádanější.

Trénink se tentokrát bude konat v nám již známé honitbě v Milovicích u Benátek nad Jizerou. Ubytovat se můžete v hotelu Venezia - www.hotelvenezia.name. Sraz bude vždy v 8:00 na parkovišti u hotelu Venezia.

Startovné je ve výši 1.500,- Kč pro členy RS CZ, 2.000,- Kč pro nečleny RS CZ.

O Ritě Kökény

Do světa retrívrů jsem vstoupila v roce 1997, když jsem dostala svého prvního labradora Artura, výstavního psa z finské linie - před ním jsem měla španěly. V době, kdy jsem se s Arturem účastnila soutěží v zahraničí, poznala jsem kvalitu labradorů z pracovních linií a rozhodla jsem se pořídit si fenu z čistě pracovní linie - Giannu of Carinthia. Nádhernou fenu, která se ve věku 3,5 let stala Int. FTCH a H. FTCH, se mnou jako s úplným začátečníkem. Od ní jsem se toho naučila mnohem víc než jsem schopna předat dál svým psům.

Má druhá fena, Chance of Dukefield, je velmi stylová, milá fenka se spoustou drivu - chuti do práce. V roce 2006 získala titul Int. FTCH a během let získala také spoustu FT a WT ocenění.
Během roku 2008 další dva z mých psů získali tituly FTCH - byl to Int. FTCH Blackthorn Racer a GB FTCH Blackthorn Ascella.

Zároveň s prvním vrhem Gianny, v roce 2005, jsem založila svou vlastní chovatelskou stanici pod názvem Blackthorn (www.blackthorn.hu) , a i díky tomu mám stále koho trénovat a s čím soutěžit:) Nyní je mou nejoblíbenější fenou Blackthorn Ascella z prvního vrhu A. Asca je velmi talentovaná a tvrdá fena, která mi dává spoustu nezapomenutelných zážitků během tréninků i na soutěžích. V roce 2008 vyhrála svůj první Novice FT v Anglii a svým druhým vítězstvím na Open FT v Maďarsku získala titul FTCH. Další její neuvěřitelný příběh se odehrál minulou zimu v Anglii, kdy zvítězila na 2 po sobě jdoucích kvalifikačních Open FT a během jednoho týdne se stala vůbec prvním a jediným FTCH pocházejícím z Evropy, který dosáhl titulu FTCH podle pravidel anglického Kennel Clubu a také se tím kvalifikovala na IGL Retriever Championship v Blankley.

Dlouhou dobu aktivně podporuji práci retrívrů v Maďarsku - v posledních letech, jako jeden z vůdčích členů Retriever klubu. Od roku 2001 se starám o informativní stránku RetrieverSport (www.retrieversport.hu), na které najdete informace o trénincích a péči o retrívry.

V minulosti jsem posuzovala v Maďarsku, ČR, Rakousku, Neměcku, Finsku a Švédsku a v roce 2008 jsem měla tu čest posuzovat FT v Anglii.

Nyní mám doma 5 labradorů v aktivním věku, pár mladých psů pro budoucí soutěže, kokršpaněla a několik štěňat z mých vlastních odchovů, které trénuji pro majitele.

Ráda psy připravuji do praxe, nejen pro WT nebo FT. Proto každý z nich je připraven pro práci v honitbě, vyhledávat v dostřelu zbraně, zvedat zvěř, přinášet atd. - a zároveň sklízí úspěchy na všech typech soutěží, WT stejně jako FT. Retrívr je natolik všestranné plemeno, že by byla škoda nevyužít jeho talentu zlepšovat všechny vrozené kvality a schopnosti, jaké mají...

Dále také trénuji anglické kokry a špringr španěly.

Pravidelně pořádám tréninky pro praxi a tréninky s dummy ve vlastní honitbě poblíž rakouských hranic stejně jako v zahraničí, na nichž připravuji psy a vůdce na lovecké zkoušky, WT nebo FT. Trénuji malé skupinky - zejména proto, abych se mohla zaměřit na individuální problém každého psa a vůdce. Mé tréninky jsou "technické", upřednostňuji metodu " zkouška a úspěch" / "trial and success" , která postupně navyšuje obtížnost cvičení místo testování psa tím, že se mu háže spousta dummy.

Ještě i dnes trávím spoustu času na trénincích jiných trenérů v Anglii i v Evropě, protože každý se máme pořád co učit. V zimě trávím veškerý svůj volný čas mrznutím na honech, kde si užívám výsledků mého celoročního úsilí při tréninku svých psů.


Těším se, že se opět setkám s mými přáteli z ČR a jejich psy na WT a tréninku v srpnu.

Rita Kökény

Vrátit se

Zpravodaj

Subscribe to the Retriever Sport CZ mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

http://www.addthis.com/

login: f814786@mvrht.com

password: ****

Here you can edit icons that appear on Share block on the right.