SEO Content appears the first in source code and on the very bottom of page. Its placement depends on Module.

1. Edit it in CMS "SEO Content" Content Area on normal CMS pages.

2. E-commerce categories have it in "SEO ("SEO Content")" section.

3. E-commerce Product is editable in "SEO Data (Content)" section.

There is default image that is in /styles/responsive/c/ folder. If you want to replace it with another default image, just upload image with "caption-sub.jpg" name to the folder. Size should be 1920 x 320px

You can use Caption Image field in CMS to replace it on specific pages.

Or upload Category Image on E-Commerce pages.

1. CMS - "Header" field

2. Ecommerce Category - category name

3. Ecommerce Product - product name

4. Blog list - blog name

5. Blog post - post name

6. News/Events item - news/events name

Subtitle

Blog and News/Events module also contain subtitle that is pushed automatically from modules

čen 15 - čen 16 , 2013

WT Jalovec

Adresa

Město: Třebíč (Jalovec)
Místo setkání: Zobrazit mapu | GPS: 49.274868,15.751959
Adresa události: Zobrazit mapu | GPS: 49.274868,15.751959

Rozhodčí:

Michaela Tomcová (CZ)

Mé první setkání s retrieverem bylo v roce 2001, kdy si moji rodiče pořídili labradora jako rodinného psa. Společně jsme absolvovali OVVR a později i zkoušky lovecké. V roce 2004 jsem si po Artušovi nechala svou první fenku Arleta od Drexlerova mlýna, se kterou začal můj život se psy. S Arletou jsem absolvovala několik working testů a loveckých zkoušek s velmi pěknými výsledky. Bohužel ve svých třech letech musela podstoupit operaci loketních kloubů a já musela výrazně omezit její pracovní aktivity.

Práce s retrievery mě bavila stále víc, tak jsem se začala zajímat o pracovní labradory v zahraničí. Koncem roku 2006 jsem si splnila svůj velký sen a přivezla si fenku z Rakouska Woodquarter Gundogs' Alabama (Ferrari), která je prvním trialovým labradorem v ČR. Ferrari je můj "životní pes" a já moc děkuji Wolfgangovi Harrerovi, že mi jí svěřil. S Ferrari jsem se zúčastnila několika working testů a field trialů s velmi pěknými výsledky. V každé úrovni WT se jí podařilo získat 1. místo a opakovaně získala volbu rozhodčích. Zúčastnili jsme se pěti FT, kde získala 3x CACIT a 1xres. CACIT. V roce 2011 jsme jako první český tým v historii startovali na IWT, kde jsme skončili na 16. místě z 33 startujících týmů.

V roce 2010 se mi podařilo odchovat můj první vrh trialových labradorů v ČR (CHS Arlet Star). Z tohoto vrhu jsem si nechala fenku Ann Amelia Arlet Star (Mia). V roce 2011 Mia poprvé startovala na WT, který vyhrála. V roce 2012 absolvovala svůj první start v zahraničí a to v Belgii, kde získala úžasné 2. místo ve třídě L. Loňský rok završila startem na MFTR, kde získala 1. místo a svůj první CACIT a CACT. V letošním roce plánuji s Miou účast na dalších WT a FT a příští rok by měla mít i ona svůj první vrh.

Ferrari bude mít letos svůj druhý vrh a doma nám samozřejmě zůstane opět její potomek. Tentokrát to bude pejsek ;-)

Se svými psy trávím veškerý svůj volný čas, mimo loveckou sezónu trénujeme a jezdíme na WT a v sezóně jsou nám odměnou FT a hony na kachny, bažanty a zajíce, kde své psy aktivně využívám. Každoročně se účastním několika tréninků v zahraničí, kde stále sbírám inspiraci a zkušenosti. Pokud mi to čas dovolí, pořádám tréninky v okolí Mladé Boleslavi.

Všem startujícím přeji krásně strávený den a hodně štěstí v soutěži.

Wolfgang Harrer (AT)

Se psy jsem spojený téměř celý svůj život. Mí rodiče měli dva jezevčíky a můj první pes byl beagle, který mě naučil, co to znamená být důsledný! Naneštěstí beagla srazilo auto, a tak po pár měsících ke mně dorazil první labrador Archie. Koupili jsme ho jako rodinného psa pro mé děti, mou přítelkyni a mě.

Ale pak mi Heike Klieber, chovatelka Archieho, ukázala, co labradoři dokážou a práce s dummy mě fascinovala od prvního okamžiku.

S Archiem jsme dosáhli několika pěkných výsledků, jako šest prvních míst na workingtestech v kategorii Open, spoustu voleb rozhodčích a také dobré hodnocení na dvou IWT v Německu a Dánsku.

V současnosti mám tříletého psa od chovatelky Míši Tomcové, která si před pár lety koupila fenu z jednoho z mých vrhů. V této sezóně jsme odstartovali velmi úspěšně prvním místem ve třídě Intermediate.

Rozhodčím na workingtestech jsem osm let. Těším se na testy v Jalovci a přeji hodně štěstí a spoustu zábavy všem soutěžícím.


Propozice:

WT budou probíhat v následujících třídách (max. počet psů každý den je 30):

Puppy (E) Class 15. června 2013 - 8:30
Novice (L) Class 15. června 2013 - 13:00
Intermediate (M) Class 16. června 2013 - 8:30
Open (S) Class 16. června 2013 - 13:00

Startovné:

členové RS CZ 600,- Kč
nečlenové RS CZ 1000,- Kč

Při bezhotovostní platbě nutno uvést ve zprávě pro příjemce název akce (WT Jalovec).

Uzávěrka přihlášek na WT: 9. 6. 2013  


Registrace: nejpozději 30min před začátkem každé třídy v restauraci rekreačního střediska Jalovec.


Ubytování si každý zajišťuje individuálně:

RTS Jalovec

www.rtsjalovec.cz/index.html

Tel.: +420 568 870 276
Mobil: +420 603 201 643
E-mail: rts.jalovec@volny.cz


Pro informace o WT kontaktujte:

Martin Incédi, tel. +420 608 622 819
Miroslav Krejčí, tel. +420 733 670 139
Dana Slabá, tel. +420 607 565 460

Vrátit se

Zpravodaj

Subscribe to the Retriever Sport CZ mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

http://www.addthis.com/

login: f814786@mvrht.com

password: ****

Here you can edit icons that appear on Share block on the right.