SEO Content appears the first in source code and on the very bottom of page. Its placement depends on Module.

1. Edit it in CMS "SEO Content" Content Area on normal CMS pages.

2. E-commerce categories have it in "SEO ("SEO Content")" section.

3. E-commerce Product is editable in "SEO Data (Content)" section.

There is default image that is in /styles/responsive/c/ folder. If you want to replace it with another default image, just upload image with "caption-sub.jpg" name to the folder. Size should be 1920 x 320px

You can use Caption Image field in CMS to replace it on specific pages.

Or upload Category Image on E-Commerce pages.

1. CMS - "Header" field

2. Ecommerce Category - category name

3. Ecommerce Product - product name

4. Blog list - blog name

5. Blog post - post name

6. News/Events item - news/events name

Subtitle

Blog and News/Events module also contain subtitle that is pushed automatically from modules

Romana Chobotská

Romana Chobotská

Termíny příštích tréninků

Nadcházející plán tréninků:
Víkendy květen 2023 s výjimkou Výstavy Humpolec (20.-21.5.)
Jsem k dispozici v týdnu PO - ST + PÁ Praha - Dubeč, prioritně pro individuály. Vždy po předchozí dohodě.
Přihlášky prosím emailem na romana.chobotska@centrum.cz, nejpozději vždy do čtvrtka do 20:00 v týdnu před tréninkem (pokud jde o víkendový trénink). Rozpis na víkendové tréninky posílám vždy ve čtvrtek pozdě večer.

PODROBNOSTI a přihlášky prosím EMAILEM na romana.chobotska@centrum.cz


Máte retrievera a nevíte si rady s poslušností? Tahá vás na vodítku? Utíká, nepřijde na přivolání? Nudí se a zlobí?

Připojte se k nám! Víkendové výcviky u Benátek nad Jizerou, pro nováčky i pokročilé, nově též příležitostně i v Praze. Trénink zaměřen na základní poslušnost a ovladatelnost pro štěňata i úplné začátečníky, ale i pro pokročilé.

JAK TRÉNINK PROBÍHÁ?

Po přihlášení emailem a mém následném potvrzení obdržíte několik dní před tréninkem (obvykle ve čtvrtek) informační email se souřadnicemi místa srazu a časovým rozvrhem tak, abyste nebyli nuceni trávit v honitbě celý den, pokud si to vyloženě nepřejete (samozřejmě diváci jsou vítáni). Trénink je veden buď individuálně (mladí psi a psi, u kterých je požadováno konkrétní řešení problémů), nebo ve skupince. Skupinový trénink trvá cca dvě hodiny, pro skupinový trénink jsou vítány klidy, docvičený aport, základní poslušnost (chůze u nohy, otáčení, odložení) a jistá mentální vyzrálost psa.

Na trénink potřebujete psa, píšťalku (pokud ji používáte), vodítko a dobrou náladu. 

Pokud si nevíte rady nebo vám není něco jasné, napište mi nebo mi zavolejte. 

Romana

BASICS

ADVANCED

Něco o mně...

V únoru 2009 jsem si pořídila prvního flata, psa Aristo Anitero. Ari složil Klubové podzimní zkoušky u RK CZ v I. ceně, absolvoval množství výstav s pěknými posudky, ale počínaje sezónou 2012 jsme se s ním věnovali intenzivně pouze working testům. Jeho největším úspěchem bylo hodnocení "velmi dobrý" ve třídě M, 1. místo ve třídě M či volba rozhodčích (2014). Ari měl také zkušenosti i z lovecké praxe. Opustil nás v létě 2021.

V září 2013 k nám přibyl druhý flatík - Indi (Paartal Pioneer´s Indiana) - z chovatelské stanice Paartal Pioneer´s od paní Iris Mulitze-Baur. Po přestávce z rodinných/mateřských důvodů jsem s Indim v sezóně 2016 2x úspěšně absolvovala WT třídy L s nejlepším výsledkem 2. místo a volbou rozhodčích, sezónu 2017 jsem s tímto pejskem zahájila 1. místem ve třídě M. Indiho premiéra ve třídě S (Open) v srpnu 2017 byla v jeho čerstvých 4 letech úspěšná - hodnocení Velmi dobrý a ocenění Volbou rozhodčího. Naším nejlepším dosaženým výsledkem je mnoho  1. míst ve WT třídě Open s hodnocením Výborný, 1. místo v Open třídě Dummy Trialu s hodnocením Výborný, a především se nám podařilo dvakrát po sobě zvítězit na MISTROVSTVÍ ČR WT (VÍTĚZ WT FINÁLE 2018 a 2019).

Indi má rovněž složeny klubové vodní zkoušky u RK CZ v I. ceně, má zkušenosti z honů a je chovným psem, otcem dvou vrhů v ČR.

Nejvíce si s ním cením vítězství WT Finále 2018, které jsem s ním absolvovala necelé dva měsíce po porodu druhého syna, 2. místo opravdu velmi těžkého Dummy Trail 2019 Konopiště a především však - můj sen - vítězství na Dummy Trial Konopiště 2022, v jeho téměř devíti letech, bohužel již tenkrát s lehkým, avšak znatelným handicapem zrakovým a i sluchovým. Podal naprosto jedinečný, životní výkon. Indi je skvělý, můj srdcový pes, a už teď vím, že jednou mi bude opravdu velmi chybět. V téměř 10-ti letech v sezóně 2023 podává naprosto fantastické výkony, 2x vítězství ve třídě Open na WT v silné mezinárodní konkurenci především pracovních labradorů je něco naprosto neskutečného.

Paartal Pioneer´s Indiana - vítěz WT Finále WT v ČR 2018, vítěz WT Finále WT v ČR 2019, Klubové zkoušky vodních prací - I. cena, LUP, Working Testy - Open třída, VÍTĚZ/TOP RETRIEVER RK CZ 2021 kat. WORKING TESTY

V září 2019 k nám z německé chovatelské stanice přicestovala další naděje FCR - Monty (Paartal Pioneer´s Montaro). Ve 14cti měsících vyhrál WT třídu E (Puppy) s hodnocením výborný, oceněn byl také volbou rozhodčích. V necelých dvou letech startoval ve třídě L (nově nazývanou Beginners) s dosavadním nejlepším výsledkem výborný a 1. místo. A v čerstvých dvou letech poprvé startoval ve třídě M (nově zvanou NOVICE), kde si vede velmi dobře (3., 2. a 1. místo) a podává stabilní vyvážené výkony. V necelých dvou letech rovněž úspěšně složil Klubovou speciální zkoušku retrieverů ve II. ceně jako bezkonkurenčně nejmladší zúčastněný pes a získal tím také loveckou upotřebitelnost. Těším se na další práci s ním!

 

Paartal Pioneer´s Montaro - vítěz WT TOUR 2021, Speciální zkoušky retrieverů - II. cena, LUP, Working Testy - Novice třída

  

Na mých trénincích jsou vítána všechna plemena retrieverů.

Úroveň: trénink je otevřen všem úrovním, jak úplným začátečníkům a nováčkům, tak i pokročilým.

Zaměření tréninku:

  • marking
  • double marking
  • marking / memory
  • marking / memory přes překážky
  • dohledávka (malý / velký prostor)
  • základy handlingu
  • blind
  • práce ve skupině

Lokality: Praha, Stará Boleslav, Milovice, Praha - Dubeč (viz rozpisy výše nebo po předchozí dohodě)


Aktuální termíny tréninků najdete na našich stránkách na facebookovém odkazu Retriever Sportu CZ.

Publish to Live

Zpravodaj

Subscribe to the Retriever Sport CZ mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

http://www.addthis.com/

login: f814786@mvrht.com

password: ****

Here you can edit icons that appear on Share block on the right.